Foto
Концертмейстер вищої категорії

Шевельова Руслана Сергіївна

Шевельова Руслана Сергіївна

Лауреат Міжнародного конкурсу «Золота ліра» (номінація концертмейстер) в Дніпропетровську, Дипломант міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів за високий професіоналізм і майстерність в підготовці юних лауреатів.

Навчалася в Одеському державному музичному училищі ім. К. Данькевича, по класу фортепіано у педагога Березової І.П., потів в Одеській державній консерваторії ім. А. Нежданової, в класі фортепіано педагога Макарова О.В., після закінчення отримала диплом про повну вищу освіту за спеціальністю «Фортепіано» і кваліфікацію артист камерного ансамблю, концертмейстер і викладач.
Ще будучи студенткою почала працювати в ДМШ 3 викладачем фортепіано і концертмейстером у класі віолончелі та хореографії. Потім викладала фортепіано, була концертмейстером хору і працювала в класі хорового диригування на музичному факультеті Липецького державного педагогічного університету. Після повернення до Одеси вирішила зайнятися концертмейстерської діяльністю в ДМШ 3. Почала працювати в класі флейти, акомпанувала молодшому хору, потім вокалістам і скрипалям, старшому і молодшому ансамблю скрипалів, грала в складі різних камерних ансамблїв, є досвід роботи в класі перкусії на міжнародних літніх майстер-класах у Варшаві і Першому міжнародному конкурсі “Odessa percussion fest”.
Весь цей час підвищую свій професійний рівень – це і відвідування курсів підвищення кваліфікації (Київ, Одеса), і участь в наукових і методичних конференціях з доповідями і в якості виконавця, і публікації в збірниках наукових статей (Липецьк, Одеса), і участь в майстер-класах (Варшава , Одеса), і участь в шкільних та міських концертах і заходах, і виступи з учнями і колегами на різних концертних майданчиках Одеси і області, і безпосередня участь в створенні і організації багатьох творчих проектів, і громадська работа: висвітлення досягнень нашої музичної школи, наших викладачів і учнів в ЗМІ і соцмережах, робота по створенню архіва школи і багато іншого.