Foto
Директор

Тіхонова Олена Петрівна

Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії. Закінчила Одеську державну консерваторію ім. А.В.Нежданової з класу фортепіано.

Foto
Викладач по класу скрипки, керівник ансамблю скрипалів молодших класів

Юдицька Юлія Миколаївна

Поєднує заняття з юними скрипалями з роботою в Національному Одеському філармонійному оркестрі. У складі перших скрипок оркестру гастролювала в країнах Європи і Америки.

Foto
Завідуюча струнно-смичковимвідділом

Юдицька Лариса Борисівна

Старший викладач. Керівник ансамблю скрипалів “Срібні струни”. Учні класу неодноразово ставали лауреатами міських, регіональних і міжнародних конкурсів. Відзначена грамотами та дипломами за професіоналізм у вихованні та навчанні юних музикантів.

Foto
Викладач фортепіано та концертмейстер

Щегульцова Тамара Вікторівна

Працює викладачем фортепіано та концертмейстером з 1970 року в ДМШ№3. Щегульцова Тамара Вікторівна закінчила Одеське державне музичне училище у 1968р. та Одеський державний педагогічний інститут ім.К.Д.Ушинського у 1972р. В 2005 році закінчила відділення «Проблемы школьного образования» РАЄН та присвоєна кваліфікація викладач-психолог. З 2010 року є членом академії «Науки та освіти» РАЄН та має звання радника академії. 16 травня 2010 року нагороджена золотою медаллю та дипломом 2 міжнародного авторського салону інновацій за розробку в галузі освітньо – просвітницької діяльності з теми «Психологічний розвиток музичних здібностей». Нагороджена дипломом за розробку біоадекватних уроків музики інноваційно – педагогічній асоціації «21 століття: освіта, наука, екологія» 7січня 2010р. Метою досліджень є вивчення нових підходів в розвитку музичних здібностей в навчанні учнів у парадигмі біоадекватої методики. Методичну розробку було презентовано на науково – методичній конференції, що була організована управлінням культури та мистецтв Одеської міської ради 29 квітня 2010 року. Дієвість методів підтверджена результатами педагогічного психологічного моніторингу. В 2010році в Ялті приймала участь…

Foto
Педагог та концертмейстер

Шерен Світлана Вікторівна

З 01 вересня 2019 року працюю в ДМШ №3 педагогом та концертмейстером. Закінчила музичну школу ім.проф. П.С. Столярського , де займалась у Мінасянц Т.С. і на протязі свого навчання давала сольні концерти. Далі поступила до одеської консерваторії в класс проф. В.Я.Дашковського. Закінчила на 5 курсі магістратуру і поступила в ассістентуру-стажарування до проф. В.Я.Дашковського. В консерваторіі отримувала президентську степендію, давала сольні концерти, приймала участь у фестивалях, отримала лауреатство на міжнародному конкурсі французської музики, який проходив в Болгарії. З 5-го курсу почала працювати концертмейстером в ОДМА ім. Нежданової, потім працювала по контрактах за кордоном, музичних школах Одеси. На протязі своєї педагогічної і концертмейстерської діяльності брала участь у шкільних та позашкільних концертах , конкурсах, фестивалях, на яких ії учні беруть дипломи лауреатів.