Foto
Викладач вищої категорії по класу баяна та акордеона

КОМАРОВ ГЕНАДІЙ СЕРГІЙОВИЧ

               Викладач вищої категорії по класу баяна та акордеона             Закінчив з відзнакою Одеське музичне училище та Киівську  Державну Академію музики  ім. П.І.Чайковського за фахом «викладач та  концертний виконавець»   у 1983 році.        Лауреат Міжнародного конкурсу виконавців на народних  інструментах.               З 1983 року працює викладачем в ДМШ № 3. Протягом багатьох років поєднував викладання в музичній школі з викладанням на музичній кафедрі «Теорії та історії музики» у Південноукраїнському педагогічному універсітеті. Примав неодноразово участь у Міжнародних фестивалях сучасної музики у складі ансамблю «Гармонії світу». Вихованці класу виступали на міських та обласних конкурсах – фестивалях.

Foto
Педагог вищої категорії

Яценко Олена Володимирівна

Яценко Олена  Володимирівна Педагог вищої категорії, здобувач і педагог ОДМА  ім.А.Нежданової.  зав. вокальним відділом Школи мистецтв №3 м.Одеса.   Лауреат міжнародних конкурсів оперних співаків, запрошена солістка   Північно  Чешського оперного театру. Оперна співачка.         Закінчила музичну школу по класу фортепіано, акомпанувала в симфонічному оркестрі. Солістка хору в Криворізькому Державному педагогічному університеті, який закінчила з відзнакою.   Отримала диплом – магістра з відзнакою за спеціальністю: оперний, концертний співак, педагог Одеської Національної Музичної Академії ім. А.В.Нежданової. Виконала партії: Тетяна ( «Євгеній Онєгін» П. І. Чайковський), Земфіра ( «Алеко» С.Рахманінов) Сантуцио ( «Сільська честь» П. Масканьі), Тоска ( «Тоска» Дж.Пуччіні.)Недда ( «Паяццо») в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету.Мерседес ( «Кармен» Ж..Бізе) в Одеському академічному театрі опери та балету,в Усті-над Лабенн Національному театрі опери та балету (Чехія)  Лауреат I премії міжнародного академічного конкурсу – фестивалю «Viva Fest».Лауреат ІІ премії VIII міжнародного фестивалю оперних співаків м.Дніпро.Учасник міжнародного конкурсу ім.С.Монюшко Польща, Міжнародного конкурсу ім.ГмиріДипломант міжнародного фестивалю оперних співаків Прага (Чехія).До сьогоднішнього часу…

Foto
Викладач другої категорії по фортепіано.

Комарницька Ірина Олександрівна

Народилася у сім’ї музиканта, соліста Одеської філармонії. З дитинства була оточена відомими виконавцями та композиторами м.Одеси. Навчалася у ДМШ № 1, потім закінчила Одеське державне музичне училище по класу фортепіано викладача Пашковської Д.Г. Викладачем ДМШ № 3 працює вже понад 43 роки. Багато випускників ії класу продовжували подальше професійне навчання у вищих мистецьких закладах країни та за ії межами. Серед учнів також є лауреати міських та обласних конкурсів і фестивалів. Ірина Олександрівна завжди знаходить спільну мову з вихованцями, психологічна атмосфера у ії класі дуже комфортна. Викладач постійно підвищує свій професійний рівень. Відвідує педагогічні конференції та майстер класи провідних фахівців, цікавиться сучасними методиками викладання свого предмету.

Foto
Викладач вищої категорії, завідуюча відділом теоретичних дисциплін

ДМИТРІЄВА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

Закінчила  Одеську  державну  консерваторію ім. А.В.Нежданової  в  1982 році.   З  1989  року  працює викладачем музично  –  теоретичних дисциплін. Стаж безпосередньої роботи – 33 роки.   30 років працює завідуючою теоретичним відділом.   В 2008 році створила власний посібник з світової музичної літератури для учнів першого року навчання.   Створено багато методичних розробок, впроводжує нові іноваційні методики,  виступала на обласних педагогічних конференціях та проводила майстер – класи з предмету «сольфеджіо» з учнями молодших та старших класів.   Учні класу приймали участь в обласних олімпіадах з музично – теоретичних дисциплін, в міських конкурсах «Брейн – ринг».

Foto
Піаністка, концертмейстер, викладач фортепіано . спеціаліст вищої категорії.

Антоніна Георгіівна Васильченко

Антоніна Георгіівна Васильченко Піаністка, концертмейстер, викладач фортепіано . спеціаліст вищої категорії. член правління Місії Д.Ойстраха в С.Ріхтера в Одесі, член педагогічної Орф Шульверк асоціації України.