Foto
Викладач вищої категорії з класу вокала

Левенчинська Антоніна Михайлівна

Левенчинська Антоніна Михайлівна

Лауреат міжнародних конкурсів.

У 2012 році закінчила Одеську національну академію ім. А. В. Нежданової. Паралельно з навчанням, брала участь в численніх тематичних концертах, концертах старовинної та духовної музики в католицьких храмах, благодійних концертах для збору коштів дітям-інвалідам.
У 2011 році стала лауреатом першого ступеня (золота медаль) міжнародного телевезійного фестивалю- конкурсу “Південний експрес”, м. Ялта.
Брала участь у циклі концертів старовинноі та духовноі музики в Римсько- католицькій парафії м. Бердянськ. Після закінчення Одеської національної академії за запрошенням надійшла на роботу у Дитячу музичну школу №3.
За весь період работи приймала участь в організації і проведенні численних тематичних та звітних концертів. Брала участь у концертах вокальної, камерної та фортепіанної музики, в авторських концертах, таких як: “Музична вітальня Ж.М. Мигаль ( будинок- музей ім. М.К. Реріха ), тематичні концерти в Одеському державному
літературному музеї і Одеському театрі духової музики ім. О. Саліка, концертний зал ДМШ №3, Ленселище. Щорічна участь викладача і учнів в концертах присвячених Дню визволення Одеси та Дня Перемоги.
Систематична участь учнів класу в тематичних концертах ОЧУВК “Ор Самеах”, дитячій кліничний санаторій Хаджибей, бібліотека №2, ім. К.Г.
Паустовського, клуб екіпажу морехідного училища, ім. А.І. Марінеско, Одеськоі національної морської академії, санаторій для учасників та інвалідів війни “Салют”, Одеський музей Західного і Східного мистецтва. Регулярно брала участь в органно-вокальних концертах Кафедральний Собор Св. Павла (Кірха), Римо-католицький кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, Римсько-католицький храм Святого апостола Петра. Брала участь в театральних постановках таких, як дитячий спектакль “Пеппі, Довга панчоха”, композитор Є.Лапейко, режисер Г.Ковтун, “Новорічна віртуальна казка” і “Новий Новий рік”, режисер П. Липинський.
У 2015 році брала участь в гала-концерті четвертого міського відкритого конкурсу клавирной музики “Всесвіт Баха”, постановка “Кавова кантата”, (партія Лізхен) Й.С.Бах.
У 2016 і 2018 отримала грамоту кращого ілюстратору, першого і другого міського відкритого конкурсу юних концертмейстерів “КонцКлас!”.
В 2016 отримала грамоту за професіоналізм і педагогічну майстерність КПНЗ ДМШ№3, з нагоди святкування Всеукраїнського дня Учителя.
У 2017 стала лауреатом першої премії в першому національному інтернет -конкурси “Musical South Palmyra”.
З 2017 року є солісткою концертної трупи “Містичний орган” (Кафедральний Собор Св. Павла (Кірха)) і солісткою циклів “Концертної хрестоматії до музичної літератури” (КПНЗ ДМШ№ 3).
У листопаді 2019 року брала участь в концерті “Вечір вокальних дуетів 2 + 2”. Абонемент “Ми з майбутнього або 90 років потому”, Одеська обласна філармонія.
В грудні 2019 нагороджена дипломом Лауреата першого ступеня в міжнародному фестівале- конкурсі вокальної, хорової та інструментальної музики “Christmas stars of Prague” Чехія, Прага. Також дипломами 1, 2, 3 ступеня відзначені учні класу.
У жовтні 2018 року давала відкритий урок на обласних курсах підвищення кваліфікації, з темою: “Початкові навички акторської майстерності на вокальному відділі”. ДМШ №3.
У жовтні 2019 брала участь в педагогічній конференції для викладачів хорових відділень, з темою: “Інтеграція сценічних видів мистецтв у процесі викладання вокалу в дитячих музичних школах ” (Одеський коледж мистецтв ім. К.Ф. Данькевича).
У 2018 учні класу здобули третє місце в 8 обласному фестивалі дитячих музичних театрів” Imprezza “, з театральною постановкою” Ой, Масляна прийшла! “.
В 2018 року учні А. Маркітан, М. Фастаковскій і Н. Пироженко отримали Гран-Прі в 6 відкритому міському фестивалі-конкурсі” Співоча юність Одеси “.
У 2019 учні А. Маркітан, М. Фастаковскій і Н. Пироженко отримали Гран-Прі на Всеукраїнському фестивалі мистецтв “Сонячний струм”, Південноукраїнський національний
педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського.
З 2017 роки отримувала численні дипломи за професійну майстерність та активну участь у підготовці учнів на різних міжнародних, обласних та міських конкурсах, таких як: “Bell canto”, “Співуча перлина”, “Musical pearls”, “Зоряна юність Одеси”, “Made in Ukraine “,” Campane di Cristallo “,” Соняшний струм “,” Співоча юність Одеси “,” Фонтанська весна “,” Діти – дітям. Одеський хоровод “,” Одеське бельканто “, “Christmas stars of Prague”.