Foto
Викладач-методист вищої категорії з класу гітари

Кабур Людмила Миколаївна

Кабур Людмила Миколаївна

Лауреат міжнародного конкурсу, старший викладач кафедри музично-інструментальної підготовки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського. Перша студентка та випускниця класу гітари Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової, яку закінчила у 1996 році.

На протязі багаторічної педагогічної діяльності учні класу гітари викладача Кабур Л.М. прийняли участь у різноманітних концертних заходах, конкурсних змаганнях де отримали звання лауреатів та дипломантів міжнародного та національного рівня.
Кабур Л.М. веде активну виконавську та суспільну діяльність в організації культурних національних і міжнародних зв’язків: конкурсів, фестивалів, концертів. Одна з організаторів Першго та Другого міжнародного молодіжного фестиваля класичної гітари «Guitar Spring Fest». Організатор Першого міжнародного фестиваля-конкурсу виконавського мистецтва «Odessa Guitar Land», в якому прийняло участь 150 учасників з різних країн світу: Німеччини, Прибалтики, Болгарії, Молдови, України, Росії.