News

Школа інтелектуального розвитку «Абсолют»

Японія, що найактивніше розвивається, досягає видатних успіхів за рахунок особливої уваги розвитку інтелекту людини в ранньому віці. Наша школа використовує перевірені 200-річним досвідом та сучасними науковими знаннями методики, які дозволяють сприймати інформацію дітьми радісно швидко, без шкоди для здоров’я.

Школа раннього розвитку «Абсолют» надає комплекс необхідних знань, які емоційно сприймаються, які дозволять дитині легко адаптуватися в школі та створити базу для отримання престижних професій у майбутньому.

Ми навчимо Ваших дітей правильно читати та писати українською, російською та англійською мовами. Ознайомимо з музичною культурою та образотворчим мистецтвом. Розкриємо красу хореографії та танцю. Навчимо рахувати і логічно мислити.

Вчителі школи досвідчені, які люблять дітей, ставляться до кожної дитини індивідуально, навчають дітей бути комунікабельними.

Наші діти постійно виступають на сцені.

Випускники школи легко адаптуються до загальноосвітньої школи. Отримані навички створюють основу освоєння практичних професій у майбутньому.

У школі відкрито короткострокові курси для дітей 5 – 6 років, де вчителі працюють над розвитком пам’яті, уваги, основ математичного та логічного мислення. Ці навички формують у дітей здатність до аналізу у майбутньому.

Психолого-педагогічні курси для батьків дозволяють набути знання про фізичний розвиток дитини, грамотно встановити психоемоційний контакт з дитиною та застосувати ці знання на практиці.

При школі працює танцювальна та театральна студія для дошкільнят.

Заняття у школі 2 рази на тиждень:

  • загальноосвітні предмети
  • англійська мова
  • музика
  • хореографія
  • Образотворче мистецтво.

Наша адреса: м. Одеса, вул. Середня, 1 (ДМШ №3).

Довідки за тел. 097 721 2095, 050 983 1162.