News

Хор

Хоровий відділ – це майстерня, в якій створюється комплексний підхід для розвитку музичних здібностей та творчого потенціалу дитини.Він був заснований у 1999 році за ініціативою викладача Смірнової С.М., яка і очолює його і досі. Відділ має багату яскраву 20-літню історію. Так тут народились: перший дитячий хоровий колектив «Забава», який з 2009 отримав звання «Зразкового» і донині його несе; хор молодших класів
«Изюминка»; солісти; вокальні дуети та ансамблі різних складів. Навчання на відділі має багато творчих напрямків. Так діти занурюються у жанри духовної, класичної, народної, сучасної хорової музики, джазу, мюзиклу, року та естради.
На хоровому відділі працює дружній, творчий колектив професійних та чуйних педагогів. Учні отримують комплекс спеціальних обов’язкових
дисциплін: хор, вокальний ансамбль, постановка голосу, основи диригування хором, сольфеджіо, музична література, загальне фортепіано, сценічний рух і основи хореографії.
Навчаючись на хоровому відділі діти мають змогу стати дружніми, взяти участь у цікавих проектах, повчитися у провідних професійних музикантів, режисерів, акторів, а головне – побачити світ і поділитись своїм мистецтвом.