News

Классическая гитара

На гітарі грають лише хлопці??? А знаєте Ви, що «… землетрус, у порівнянні з дівочою гітарою – лиш незначна вібрація!»(Ентоні Кідс, RHCP)
Рок-музика та блюз, фламенко і джаз — жоден із цих стилів неможливо уявити без звучання гітари. Акомпанемент, соло, імпровізація — їй підвладне все у вправних руках музиканта, що пройшов хорошу школу у професіоналів.
В нашій школі організовано навчання гри на гітарі для дітей за унікальними методиками, що дозволяють освоїти інструмент у будь якому віці.
Дітям цікаво все. Вони відкриті, чутливі та миттєво сприймають нову інформацію. Уроки музики, зокрема уроки гітари, завжди є корисними для дитини — це, насамперед, тренування різних видів пам’яті (тактильної, зорової, слухової, музичної), розвиток моторики, концентрації та вміння зосереджуватись на дрібних деталях.
Гра на гітарі для дітей — це і розвага, і розкриття творчого потенціалу, і ланка у формуванні гармонійної особистості.
Навіть на хорошому середньому рівні гра на музичному інструменті може вирішити багато особистісних проблем, тому що оточуючих завжди притягують талановиті люди, а саме мистецтво зближує. Хто б міг подумати, що за легкою невимушеною грою стоять величезна працьовитість та уроки гітари у талановитого викладача. Емоційне виконання улюбленої пісні під власний акомпанемент викликає у слухачів захоплення, а часто саме в такі хвилини і зароджується любов у серці.
Якщо вам потрібно не просто вміти грати для душі, а на навчання покладені серйозніші завдання, в цьому допоможе наша музична школа. Навчання здійснюється за програмою професійного рівня та зможе стати вашим провідником у світ музики. Курс гітари у нашій школі – це хороший старт для вашої музичної кар’єри.