Foto
Викладач фортепіано та концертмейстер

Щегульцова Тамара Вікторівна

Щегульцова Тамара Вікторівна

Працює викладачем фортепіано та концертмейстером з 1970 року в ДМШ№3.

Щегульцова Тамара Вікторівна закінчила Одеське державне музичне училище у 1968р. та Одеський державний педагогічний інститут ім.К.Д.Ушинського у 1972р.

В 2005 році закінчила відділення «Проблемы школьного образования» РАЄН та присвоєна кваліфікація викладач-психолог. З 2010 року є членом академії «Науки та освіти» РАЄН та має звання радника академії.
16 травня 2010 року нагороджена золотою медаллю та дипломом 2 міжнародного авторського салону інновацій за розробку в галузі освітньо – просвітницької діяльності з теми «Психологічний розвиток музичних здібностей».

Нагороджена дипломом за розробку біоадекватних уроків музики інноваційно – педагогічній асоціації «21 століття: освіта, наука, екологія» 7січня 2010р.

Метою досліджень є вивчення нових підходів в розвитку музичних здібностей в навчанні учнів у парадигмі біоадекватої методики. Методичну розробку було презентовано на науково – методичній конференції, що була організована управлінням культури та мистецтв Одеської міської ради 29 квітня 2010 року. Дієвість методів підтверджена результатами педагогічного психологічного моніторингу.
В 2010році в Ялті приймала участь в науково-практичній конференції «Ноосферна освіта – стратегія здоров’я» з розробкою методів роботи з батьками учнів музичних шкіл.

У 2011році приймала участь у конференц салоні в Білій Церкві з майстер – класом « Інноваційні біоадекватні методики викладання сольфеджіо» з 5класом муз. школи. Нагороджена дипломом за майстер-клас «Психолого-педагогічні особливості роботи з учнями дошкільного віку».
З 12 по 14 квітня приймала участь у 2 міжнародних системономічних читаннях «Системономія – новий науковий напрямок» та нагороджена дипломом.

З 19 по 21 червня 2012 року приймала участь у 1 міжнародному фестивалі природовідповідних технологій в освіті та культурі «Кримська ноосферіана» з майстер – класом «Психолого – педагогічні особливості праці з дітьми дошкільного віку». Місто Севастополь.

З 22 по 24 червня 2912 року приймала участь у 4 Міжнародному авторському конференц – салоні інновацій «Ноосферна наука, освіта та культура» з доповіддю «Ноосферна освіта у школі раннього розвитку дитини ( з 2,5 до 6 років). Місто Севастополь.

В березні 2014року підвищувала кваліфікацію в Інституті післядипломної освіти НАКККім з теми «Удосконалення методики викладання фахових дисциплін у школі естетичного виховання».

Читає лекції вчителям шкіл з психологічних основ методу впливу на розвиток музичного слуху, ритму, пам’яті.
Проводить лекції про психологічні особливості дітей дошкільного віку по телебаченню.