КЗПСО «Мистецька школа №3 м.Одеси»

Адміністрація школи:

Директор – Тихонова Олена Петрівна, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, закінчила Одеську державну консерваторію ім.А.В.Нежданової за класом фортепіано
Заступник директора з навчально-виховної роботи – Деменкова Олена Василівна, старший викладач, спеціаліст вищої категорії, закінчила Одеську державну консерваторію ім.
КЗПЗГ «Мистецька школа № 3 м.Одеси», вул.Середня,1, 65091
Тел. 737-37-68 (5ліній), 737-57-59 – директор, 737-38-67 корпус №2, 740-28-29 філія

e-mail: ms3odessa@gmail.com cайт: www.ms3.od.ua

Структура школи:

• дошкільне відділення з 2,5 до 6-ти літнього віку (працює на самоокупності)
    Дошкільне відділення або «Школа інтелектуального розвитку «Абсолют» працює на основі самоокупності. Приймаються діти з 2,5 до 6-річного віку.

Основні предмети:

• музика
  • Образотворче мистецтво
  • ритмічна пластика, танець
  • іноземна мова (англійська)
  • підготовка до школи (загальноосвітні предмети).

Відповідно до рекомендацій лікарів-психологів, заняття проводяться у різновікових групах 2 рази на тиждень. Кожен урок триває 30 хвилин із переважанням ігрових моментів.
Робота з дітьми будується на поєднанні ігрових ситуацій із навчальними завданнями. Велика увага приділяється спілкуванню дітей між собою.
Для активного залучення батьків до виховання дітей у школі проводяться бесіди, відкриті уроки, святкування днів народження, відвідування музеїв та театрів. За допомогою батьків створюється аудіо, відео, фонотеки, складені з казок та доступних дитячому розумінню творів.
Очолює відділення Щегульцова Тамара Вікторівна, спеціаліст найвищої категорії.

Шкільне відділення з 6 до 15 – літнього віку

Це класична музична школа. У ній діти навчаються 8 років (можливий нульовий клас для дітей 5-6-річного віку) за програмами, затвердженими Міністерством культури та туризму України, а також за авторськими програмами та підручниками, які розробляють викладачі школи. (З деякими з них можна познайомитись на нашому сайті, на сторінці «Для спеціалістів»).

З 2019 року школа працює за Новими освітніми програмами, які містять у собі три рівні: елементарний – 4 роки навчання, базовий – 5 років навчання та професійний – 2 роки навчання.

У школі працюють 6 відділів та 4 класи:

• фортепіанний
  • струнно-смичкових інструментів (скрипка, віолончель)
  • народних інструментів (баян, акордеон, бандура)
  • хорового співу
  • теоретичних дисциплін (сольфеджіо, українська та світова музичні літератури, теорія музики, композиція)
  • сольного співу
  • ударних інструментів (ксилофон, марімба, віброфон, ударна установка, малий барабан)
  • духових інструментів (флейта, кларнет, саксофон)
  • хореографії
  • образотворчих мистецтв

Завідувачі відділів щорічно призначаються наказом директора з числа викладачів школи, які мають спеціальну освіту та досвід роботи:
Лапейко Тетяна Євгенівна – завідувач фортепіанного відділу, спеціаліст першої категорії;
Юдицька Лариса Борисівна – завідувач струнно-смичкового відділу, спеціаліст першої категорії;
Катрухін Юрій Павлович – завідувач відділу народних інструментів, спеціаліст вищої категорії, старший викладач;
Смирнова Світлана Миколаївна – завідувач хорового відділу, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;
Дмитрієва Лариса Миколаївна – завідувач відділу теоретичних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, старший викладач;
Яценко Олена Володимирівна – завідувач вокального відділу, спеціаліст вищої категорії.

Післяшкільне відділення (вік не обмежений) працює на основі самоокупності. Створено для підлітків та дорослих любителів музики, які з різних причин не змогли свого часу здобути музичну освіту чи просто навчитися грати на різних інструментах, чи співати.